3741-6803-ico-wu.jpg

Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, więc można założyć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku wzwodu mogą być różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem występuje, kiedy wzwód nie następuje wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o realnym kłopocie ze wzwodem, gdy problem występuje minimum w 75% prób i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani chęci na stosunek. Trzeba wtedy zadbać o unikanie momentów nas stresujących, relaks tania kamagra oraz rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 75% pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania viagra

Dodaj komentarz