5442-4844-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego viagra cena uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje transport krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.

Dodaj komentarz