4574-2281-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale nawet sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to ogromny sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni powinni zrozumieć, iż są to schorzenia wyleczalne. Trzeba tylko pokonać wstyd i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot narasta, ponieważ powiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Notuje się wzrost zachorowań na
erekcja cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia erekcji mogą dotykać mężczyzn w dowolnym wieku. Różnorodne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych panów, czyli przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku kłopoty mogą wynikać z niektórych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja albo jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz