8089-1677-ico-wu.jpg

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na nerwy zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Akupresurę można zacząć od delikatnych muśnięć i po chwili regulować siłę nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około 5 minut.
Panie gwałtowniej reagują na akupresurę miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz