Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego viagra cena uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje transport krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.

Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co problemy z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na obniżone libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być konsekwencją bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to w większości wypadków choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie potencja libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn przeżywa stres z powodu trudów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć go bić lub brać nogi za pas, skutkiem tego przeważnie dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez dłuższy czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich potencja
jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.

Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Ból głowy czy zmęczenie jako przyczyna odmowy aktu seksualnego

Ból głowy lub przemęczenie jako powód odmowy zbliżenia seksualnego przez kobiety jest często przyjmowany przez partnerów z powątpiewaniem albo niedowierzaniem. Jednak powszechnie utrwaliło się w świadomości, że kobiety „czasem tak mają” w odróżnieniu od facetów, którzy „mieć tak nie mogą”, bo wszak – podążając dalej za stereotypowym myśleniem – są stale otwarci i przygotowani do podjęcia współżycia. A co się dzieje, kiedy to mężczyzna nie ma chęci na seks? W większości wypadków do rzeczywistego powodu braku chęci na stosunek, które zostały tadalis określone w tekście powyżej, dołączają jeszcze nerwy oraz frustracja związane z presją, jaką tym czasie odczuwa. Przecież odmawiając „nie sprosta zadaniu”, „okaże się niemęski”, „partnerka zacznie podejrzewać impotencję”, „a może coś jest ze mną nie tak?” itp. ttd. – treść lękowych rozważań tylko wzmacnia już widoczny niepokój powiązany z obniżeniem libido, co jedynie pogłębia problem. W takich wypadkach niezwykle istotne jest wsparcie i zrozumienie uzyskiwane od partnerki – czasem wystarczy, iż mężczyzna usłyszy potwierdzenie, iż jest tolerowany oraz cały czas atrakcyjny w jej oczach, żeby stan rzeczy uległ poprawie. Oczywiście, aby partnerka mogła okazać wyrozumiałość, musi dowiedzieć się, z czym boryka się jej partner!

Ale od rozmowy oraz akceptacji partnerki jeszcze ważniejsza jest akceptacja sytuacji przez samego mężczyznę, co wbrew pozorom bywa trudniejsze. Często wychodzi wtedy tzw. „czarno-białe” postrzeganie: lub zaniedbywanie, ignorowanie problemu, który wówczas jedynie narasta albo wyolbrzymianie objawów i myślenie katastroficzne „to już koniec! będzie już tylko gorzej!”. Żeby zmniejszyć lęk, zawsze warto zasięgnąć rady lekarza kamagra zel specjalisty – seksuologa (bądź też urologa, androloga). Na szczęście najbardziej rozpowszechnioną przyczyną spadku libido jest zmęczenie oraz nadmierny stres, jak również konflikty w związku – czasem wystarczy więc zadbać o wypoczynek (najlepiej wspólny!) a kłopoty mijają.